Компанія ТОВ «Скай Полімер» - це сучасна компанія, що складається з досвідчених, висококваліфікованих фахівців, завдання яких - продаж і вигідні поставки полімерів. Стабільність і відповідальність - наше кредо.

Основний напрямок нашої компанії - продаж полімерних матеріалів для виробництва пластикових, плівкових та інших виробів. Співпраця з найбільшими нафтохімічними компаніями світу дозволяє нам забезпечувати наших клієнтів новітніми полімерними матеріалами, що відповідають найсучаснішим вимогам і стандартам.

У розділі продукції ви знайдете інформацію про марки полімерної сировини з короткими технічними характеристиками. Ефективна і сучасна логістична система дозволяють нам здійснювати швидку доставку полімерів незалежно від місця розташування наших клієнтів.

Ми завжди готові проконсультувати Вас по телефону, надати необхідну документацію, організувати доставку товару, і зробити все так, щоб Вам було комфортно з нами працювати.

На нашому складі завжди є поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліетилентерефталат в асортименті. Якщо Ви використовуєте полімерну сировину в своєму виробництві - Ви потрапили на потрібний сайт! Ми працюємо саме для Вас!

З повагою, Скай Полімер