Гранульований поліетилен (ПЕ)

Поліетилен (ПЕ) — найбільш поширений полімер в світі. Широкий спектр створених марок поліетилену, а також технологій виробництва дозволяють отримувати різноманітні вироби, що знаходять застосування в промисловості, виробництві та побуті.

Основні типи поліетилену:

    • Поліетилен високого тиску (ПЕВТ або ПВТ) — найпоширеніший тип поліетилену, який використовується в якості пакувального матеріалу. На відміну від поліетилену низького тиску він має низьку кристалічність і тому більш гнучкий і м'який. ПВТ досить пластичний, м'який і злегка воскоподібний на дотик, поверхня матеріалу має легку матовість. 
    • Поліетилен низького тиску (ПЕНТ або ПНТ) — також використовується для виготовлення пакувальних матеріалів. На відміну від поліетилену високого тиску, матеріал на дотик шорсткий і більш щільний, шарудить. Саме з ПНТ виготовляються популярні пакети-майки, а також інші недорогі, але міцні пакети в торгових мережах.
    • Трубний поліетилен (Спеціальні марки - трубний PE63, PE80, PE100) — за допомогою процесу екструзії (продавлювання розплавленого матеріалу крізь формувальний отвір) дозволяє отримувати безшовні поліетиленові труби. Подібний процес використовується і при виробництві поліетиленової оболонки кабелів.

Купити гранульований поліетилен найкращими цінами в Україні можна у нас – оптового постачальника полімерів ТОВ Скай Полімер. Оптовий продаж поліетилену – один з основних напрямків в діяльності нашої компаніі.Дізнайтеся більше про нашу пропозицію по поліетилену, зателефонувавши нашим менеджерам.

Наша продукція