Основний напрямок нашої компанії - продаж полімерних матеріалів для виробництва пластикових, плівкових та інших виробів. Співпраця з найбільшими нафтохімічними компаніями світу дозволяє нам забезпечувати наших клієнтів новітніми полімерними матеріалами, що відповідають найсучаснішим вимогам і стандартам.

«Скай Полімер» — компанія, створена в 2013 році групою менеджерів, які раніше працювали на ринку України в різних компаніях.

Ми — команда професіоналів, яка працює на ринку полімерів України більше 10 років.

Компанія «Скай Полімер» є досвідченим дилером великих нафтохімічних підприємств і займається продажами полімерної сировини. Полімерні матеріали, які поставляються нашою компанією, застосовуються на багатьох дрібних, середніх і великих виробництвах України.

Гнучкий підхід до кожного клієнта, будь це невелике виробництво або велике підприємство, наявність власних ресурсів і великий досвід роботи дозволяють встановлювати взаємовигідні партнерські відносини з споживачами полімерної продукції. Досвідчений і організований відділ логістики дозволяє налагодити швидкі і своєчасні поставки сировини прямо з заводів-виробників, а наявність розвиненої мережі складських баз забезпечують стабільність поставок в будь-яких ситуаціях.