Гранульований поліпропілен Чехія

Компанія ТОВ Скай Полімер пропонує поліпропілен Unipetrol виробництва Чехія 

 

Марка

Застосування

Mosten EH 001 гомополімери з теплової аддітівацією, призначений для видавлювання. Придатний для екструзії плит, трубок для нормального тиску, профілів і пакувальних стрічок. Придатний також для виробництва посудин, які видуваються
Mosten FC 110 гомополімери з вузьким розподілом молекулярних ваг, призначений для виробництва плоских литих плівок на охолоджуючий циліндр. Містить ковзаючі і антиблокувальні реагенти, що забезпечують хороші ковзаючі властивості. Плівки придатні для виробництва канцелярського приладдя, наприклад, папок для паперів, швидкозшивачів і далі для упаковки виробів паперової, текстильної та харчової промисловості.
Mosten FK 005 гомополімери із середнім розподілом молекулярних ваг і вмістом антистатичного і нуклеїрующого реагенту, призначений для виробництва плівок з антистатичною обробкою для подальшої термоформовки прозорої упаковки. Типове застосування — виробництво упаковки, головним чином для харчової промисловості — баночок для йогуртів, упаковок для жирів, маргаринів, питних одноразових стаканчиків і ін.
Mosten GB 002 багатоцільовий гомополімер з базисної аддітівації, придатний для виробництва впорскуванням стрічок для текстильної промисловості, канатів і мотузок, для виробництва плівок з подальшим формуванням і для видування порожнистих упаковок.
Mosten GB 003 багатоцільовий гомопропілен із середнім розподілом молекулярних ваг і базисної аддітівації. Придатний для впорскування, для виробництва текстильних стрічок, мотузок, шпагату, для виробництва плівок з подальшим формуванням і для видування порожнистих упаковок
Mosten GB 005 багатоцільовий гомопропілен із середнім розподілом молекулярних ваг і базисної аддітівації. Придатний для впорскування, для виробництва текстильних стрічок, мотузок, шпагату, для виробництва плівок з подальшим формуванням і для видування порожнистих упаковок.
Mosten GB 107 гомополімери із середнім розподілом молекулярних ваг, придатний головним чином для виробництва компаундів, може бути використаний також для впорскування.
Mosten GB 218   багатоцільовий гомополімер з базисної аддітівації і вузьким розподілом молекулярних ваг. Придатний для впорскування, для виробництва волокон (виробництво мультіфіламент і PP волокон), а також у вигляді матриць для виробництва компаундів.
Mosten GH 001 Polypropylеn Mosten GH 001 — гомополімери з термоаддітівацією, призначений для видавлювання. Придатний для екструзії плит, трубок для нормального тиску, профілів і стрічок для зв'язування. Придатний також для виробництва посудин, які видуваються.
Mosten GH 005 гомополімери із середнім розподілом молекулярних ваг і термічної аддітівації, призначений для впорскування виробів, що вимагають підвищеної термостійкості, а також для виробництва компаундів, які застосовуються, наприклад, в автомобільній промисловості.
Mosten MA 230 високотекучий гомополімер з антистатичною аддітівацією. Відрізняється хорошою оброблюваністю і яскравим блиском. Придатний головним чином для впорскування в кратні форми і для виробництва тонкостінних виробів. Типове застосування - виробництво упаковок для харчової промисловості, упаковок для VHS касет, DVD дисків та ін.
Mosten MA 350 високотекучий гомополімер з вузьким розподілом молекулярних ваг з вмістом антистатичного реагенту. Відрізняється хорошою оброблюваністю, вироби з нього володіють яскравим блиском. Придатний для впорскування в складні кратні форми і для виробництва тонкостінних виробів. Типове застосування - виробництво упаковок для харчової промисловості, упаковок для VHS касет, DVD дисків та ін.
Mosten MT 230 високотекучий гомополімер з вузьким розподілом молекулярних ваг і з вмістом антистатичного і нуклеїрующого реагенту. Аддітаційна система забезпечує високу прозорість, антистатичність і блиск виробів. Придатний для виробництва тонкостінної упаковки і предметів домашнього ужитку впорскуванням, особливо в форми з двостороннім поліруванням. Можна його використовувати і на швидкісних вприскувальних машинах.
Mosten MT 350 високотекучий гомополімер з вузьким розподілом молекулярних ваг і з вмістом антистатичного і нуклеїрующого реагенту. Аддітаційна система забезпечує високу прозорість, антистатичність і блиск виробів. Придатний для виробництва тонкостінної упаковки і предметів домашнього ужитку впорскуванням, особливо в форми з двостороннім поліруванням. Можна його використовувати і на швидкісних вприскувальних машинах.
Mosten NB 108 гомополімери з cеpeднім розподілом молекулярних ваг, придатний для виготовлення волокон. Його система аддітації забезпечує стійкість проти «gas fading» (газовиділення). Типове застосування — виробництво мультіфіламентів і PP волокон. Придатний також для впорскування
Mosten NB 112   гомополімери з cpeднім розподілом молекулярних ваг, придатний для виробництва волокон. Його система аддітації забезпечує стійкість проти «gas fading» (газовиділення). Типове застосування — виробництво мультіфіламентов і PP волокон. Придатний також для впорскування.
Mosten NB 218 гомополімери з вузьким розподілом молекулярних ваг і стійкістю проти «gas fading» (газовиділення), придатний для виготовлення волокон. Типове застосування — виробництво мультіфіламентів і волокон.
Mosten NB 425   високотекучий гомополімер з дуже вузьким розподілом молекулярних ваг. Призначений для виробництва нетканого текстилю технологією "spunbond" для виробництва штапельних волокон, головним чином для сектора гігієни.
Mosten SB 218 спеціальний гомополімер з базисною аддітівацією і з вузьким розподілом молекулярних ваг. Тип придатний головним чином для застосування у вигляді матриць для виробництва стабілізаційних концентратів. Придатний також для впорскування.
Mosten TB 002 гомополімери із середнім розподілом молекулярних ваг, призначений для виробництва високоміцних моноаксіально орієнтованих текстильних стрічок, канатів і мотузок..
Mosten TB 003 гомополімери із середнім розподілом молекулярних ваг, призначений для виробництва високоміцних моноаксіально орієнтованих текстильних стрічок, мотузок і канатів.
Mosten TL 003 гомополімери із середнім розподілом молекулярних ваг і УФ стабілізацією, призначений для виробництва високоміцних моноаксіально орієнтованих стрічок, мотузок і канатів