Гранульований полістирол Росія

Полістирол виробництва Росії

Компанія ТОВ Скай Полімер займається оптовою торгівлею сировини: ударостійкий полістирол, а також полістирол загального призначення виробництва Нижнекамскнефтехим (Росія).

У нашому асортименті завжди присутні наступні марки полістиролу:

Полістирол загального призначення

Марка

Полістирол загального призначення

Показник плинності розплаву

(20С/5кг навантаження)

Полістирол загального призначення марка 500 призначений для виготовлення столових приладів, чашок і ємностей для зберігання харчових продуктів 13,0±2,0 г/10 хв. г/10 хв.
Полістирол загального призначення марка 525 використовується для виробництва виробів медичного та лабораторного призначення, чашок, ювелірних шкатулок і футлярів компакт-дисків. Реологія розплаву справжнього полімеру дозволяє отримати покриття чашок, тарілок та іншої одноразового посуду. 9,0±2,0 г/10 хв.
Полістирол загального призначення марка 535 використовується для виробництва упаковки електроніки, екструдованих розсіювачів світла і офісного приладдя. 3,5±1,5 г/10 хв.
Полістирол загального призначення марка 585 призначений для екструдування спінених виробів, таких як тара для яєць, лотки для м'яса і пристосування для роздачі продуктів харчування, для виробництва листового полістиролу з орієнтованою структурою. 1,6±1,0 г/10 хв.

 

Ударостійкий Полістирол

ТОВ Скай Полімер здійснює оптовий продаж ударостійкого полістиролу виробництва Росії:

Марка

Полістирол ударостійкий, опис

Показник плинності розплаву

(20С/5кг навантаження)

Високоудароміцний полістирол марка 825EF призначений для екструдування, термоформування. Підходить для промислової упаковки термоформуванням з глибокою витяжкою і отримання багатошарового профільованого листа екструдуванням. Стійкий до впливу циклопентана.. 4,0±1,0 г/10 хв.
Високоудароміцний полістирол марка 825ЕS призначений для екструдування, термоформування. Підходить для промислової упаковки термоформуванням з глибокою витяжкою і отримання багатошарового профільованого листа екструдуванням. Застосовується для тонкоструйної екструзії. 4,0±1,0 г/10 хв.
Високоудароміцний полістирол марка 830 призначений для лиття під тиском зі складним наповненням. Матеріал розрахований на виготовлення великих частин, тонкостінних виробів і виливків зі складними литниками. Володіє високоплинними властивостями, що сприяє отриманню виробів, вільних від напружень. 13,0±2,0 г/10 хв.
Високоудароміцний полістирол марка 844E призначається спеціально для випуску профільованого листа. Полімер дає міцний пластичний лист з насиченим матовим відтінком. Рецептура спеціально підібрана для зменшення наростів в фільєрі. Даний матеріал найбільш підходить для застосування в поліграфії. 3,0±1,0 г/10 хв.
Високоудароміцний полістирол марка 845E призначається спеціально для випуску профільованого листа. Полімер дає міцний пластичний лист з насиченим матовим відтінком. Даний матеріал найбільш підходить для застосування в поліграфії 3,0±1,0 г/10 хв.
Високоудароміцного полістирол марка 965E призначається спеціально для виготовлення офсетних друкарських форм. Володіє матовою поверхнею і чудовим натягом змочування для поліграфічних потреб. 2,0±1,0 г/10 хв.
Високоудароміцний полістирол марка 975E призначається для отримання виробів екструдуванням, термоформуванням. Стійкість до розтріскування під впливом навколишнього середовища дозволяє застосовувати його під молочні продукти з підвищеним вмістом жиру. Завдяки матової поверхні знаходить застосування в різних сферах, де використовується профільований лист. Інші якості - відмінна оброблюваність, низький глянець. 2,8±1,0 г/10 хв.
Полістирол ударостійкий марка 625 використовується для виготовлення колекційних масштабних моделей, іграшок, посуду і ємностей, що вимагають стабільності циклів, з тонкостінними деталями і складними литниками. Служить в якості базової колірної основи для концентрованих фарб. 12,0±2,0 г/10 хв.
Полістирол ударостійкий марка 680 використовується для отримання спінених ламінатів і плівки екструдуванням, а також в якості модифікатора листового полістиролу з орієнтованою структурою. 2,0±1,0 г/10 хв.
Полістирол ударостійкий марка 825 застосовується в таких виробах, як корпуси побутової техніки, іграшки і конструкційний пінопласт, і в інших виробах, де потрібен високий глянець. 7,5±1,5 г/10 хв.
Полістирол ударостійкий марка 825E підходить для промислової упаковки термоформуванням з глибокою витяжкою і отримання багатошарового профільованого листа вироби екструдуванням. Можливе виготовлення марки 825Е в фреоностійкому виконанні. 3,0±1,0 г/10 хв.
Полістирол ударостійкий марка 945 використовується для отримання виробів, що вимагають виняткової міцності, включаючи промислові огорожі, корпуси побутової техніки, іграшки, промислові котушки. 9,0±2,0 г/10 хв.
Полістирол ударостійкий марка 945E в деяких випадках можна застосовувати замість АБС-пластика. Він відмінно підходить для отримання високоглянцевого листа спільним екструдуванням і володіє здатністю до глибокого термоформування з хорошим розподілом по бічних стінках.. 3,3±1,2 г/10 хв.
Надвисокоудароміцний полістирол марка 940E призначається для отримання екструдуванням високоглянцевого листа, а також термоформованих виробів, що вимагають підвищеної міцності, для виробництва чашок, харчової упаковки, профільованого листа, а також при спільному екструдуванні. 2,5±1,0 г/10 хв.
Ударостійкий полістирол марка 740 призначається для литого екструзійного формування, коли потрібні високий глянець і підвищена жорсткість, як, наприклад, для виготовлення одноразового посуду. Застосовується в прискореному литті під тиском з отриманням виробів побутової та електронної техніки. 4,0±1,0 г/10 хв.